Reggae Na Cały Rok

Pozytywna wibracja na każdy dzień roku! NEWSY/ALBUMY/IMPREZY/AUDYCJA

Ostróda Reggae Festival (11-14.08.2016r) [ARTYŚCI]

Znamy już sześć zespołów które wystąpią w tym roku na festiwalu w Ostródzie.
Czterech z nich to bardzo oczekiwani artyści z zagranicy!
Kto jeszcze wystąpi na tegorocznym festiwalu? Te informacje już niedługo u nas i na profilu facebookowym Ostruda Reggae Festival.

ostróda

Więc właściwie kto wystąpi ?
Zacznijmy od doskonale znanych wszystkim polskich artystów.
Wystąpi:

MESAJAH
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów wykonujących muzykę reggae. W tym roku ma w planach wydać kolejny album, który będzie można usłyszeć właśnie w Ostródzie. Wystąpi ze swoim zespołem Riddim Bandits oraz z najbardziej rozpoznawalnym żeńskim chórkiem reggae I-Grades.
YouTube Preview Image

Damian SyjonFam
Mimo że muzyką zajmuje się od wielu lat to jego kariera eksplodowała dopiero w 2014 roku przy premierze jego solowego albumu „Wracam do domu”. A kawałek „Powstanie” stał się prawdziwym hitem. Niedawno wydał drugą płytę „To co było, to będzie”, która także okazuje się hitem. Damian przykuwa uwagę swoją charyzmą i zwracaniem uwagi na podstawowe sprawy w życiu każdego z nas.

YouTube Preview Image

Teraz powiedzmy o gościach z zagranicy.

Nattali Rize

Artystka pochodząca z Australii. Poszerza globalną świadomość poprzez bardzo wyrazistą lirykę. Droga wokalistki do sukcesu rozpoczęła się od Blue King Brown,zespołu z którym od 10 lat koncertuje na całym świecie. Koncertowała już przed takimi gwiazdami jak Carlos Santana czy Damian Marley. W  2013 roku razem ze swoim zespołem wystąpiła na Ostródzie.

YouTube Preview Image

KATCHAFIRE

Zespół powstał w 1997 roku w nowozelandzkim Hamilton. Katchafire szybko stał się globalnym fenomenem muzyki roots reggae. Wydali cztery albumy,które bardzo dobrze się przyjęły, dostali wiele nagród. Mają plan na muzykę opierający się na brzmieniu klasycznego roots reggae z elementami r’n’b, funka, dancehallu i popu.
Z doświadczeniem z licznych tras na całym globie i po świetnym koncercie w 2011 w Ostródzie wracają z nowym albumem.

 

YouTube Preview Image

 

KABAKA PYRAMID & THE BEBBLE ROCKERS
Wokalista i producent pochodzący z z Kingston. Jego koncepcja muzyki to świetna kolaboracja reggae i hip hop’u to w połączeniu z świadomymi i przemyślanymi tekstami daje bardzo dobrą i cenioną na świecie jakość.Posiada on wyjątkowy talent łączenia siły, energii i melodii reggae z tekstowym flow hip-hopu. Wystąpi w tym roku na ostródzie wraz z zespołem The Bebble Rockers.Będzie to jego pierwszy koncert w Polsce.

YouTube Preview ImageTarrus Riley
Pochodzi z Nowego Jorku ,a dorastał na Jamajce. W 2004 roku wydał debiutancki album “Challenges”. Jest bardzo utytułowanym artystą. Został odznaczony m.in. za najlepszy głos, najlepszego męskiego wokalistę, piosenkę roku. W 2009 roku jamajska telewizja nagrodziła go za „She’s Royal” tytułem „Najbardziej podziwiana piosenka 15 lat” .  W 2009 Riley wydał trzeci album “Contagious”. Rok później podbił świat wielkim przebojem „Protect the People”. W 2012 roku ukazał się  album “Mecoustic Riley”, a dwa lata później  “Love Situation”. Płyta została określona “prawdziwym hołdem dla epoki rocksteady”, a w jej nagraniu uczestniczyły takie gwiazdy jak U-Roy, Big Youth czy Konshens. Tarrus razem z Ellie Goulding pojawia się również w „Powerful” Major Lazer.

YouTube Preview Image

 

Więcej informacji znajdziesz na FP festiwalu i u nas na stronie.
Informacje zaczerpnięte z:
*www.facebook.com/Ostrodareggaefestival
*http://www.cgm.pl
Oceń nas ! :)
Dzięki ! BLESS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reggae Na Cały Rok © 2015 Frontier Theme
Facebook