Reggae Na Cały Rok

Pozytywna wibracja na każdy dzień roku! NEWSY/ALBUMY/IMPREZY/AUDYCJA

XII edycja czeskiego festiwalu Mighty Sounds!

ms-fotoJeśli marzą się Wam muzyczne wakacje przepełnione różnorodną muzyką, przy której ciężko stać spokojnie, maksymalnie pozytywnymi ludźmi, hektolitrami pysznego piwa i niepowtarzalnej atmosfery czeskiego festiwalu – na Waszej letniej trasie nie może zabraknąć Mighty Sounds! Od 22 do 24 lipca w Táborze czekają na Was najbardziej uznani artyści z gatunków punk, rockabilly, hardcore i reggae, turnieje piłki nożnej i siatkowej, skate rampy, liczne pokazy i przede wszystkim wielka, międzynarodowa integracja w unikalnym klimacie.

ms-foto2

Przez 3 dni i noce ciężkie brzmienia będą się zwinnie łączyć ze skocznymi rytmami ska czy reggae, porywając publiczność przy 4 scenach i w koncertowych namiotach. Line-up 12. edycji tradycyjnie kryje za sobą zarówno zasłużonych w muzyce artystów, jak i sporą dawkę świeżej energii od debiutantów. Na scenie Mighty Sounds pojawią się w tym roku: syn legendy jamajskich rytmów – Julian Marley, punk rockowa formacja The Casualties, przedstawiciele reggae Irie Révoltés, post-hardcore’owi Kanadyjczycy z Silverstein, łącząca metal z ragga kapela Skindred, reprezentanci gatunku oi! Prekele czy miłująca się w psychobilly grupa Mad Sin. Nie zabraknie także takich szyldów, jak Lionheart, First Blood, Negative Approach, Being As An Ocean, The Bones, The Locos czy The Rumjacks.

Trzydniowe karnety, wejściówki VIP oraz bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

ms-foto5

Na festiwalową, muzyczną rozgrzewkę zapraszamy 3 i 4 maja do wrocławskiego klubu Ciemna Strona Miasta, gdzie wystąpią między innymi Acidez, Mobina Galore, The Caulfield Cult czy AuschwitzRatz. Więcej informacji: Mighty Majówka 2016 [Wrocław]

ms-foto4

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Mighty Sounds 2016!

.

 .

 .

 .

ms-foto3

 .

Mighty Sounds

GDZIE: Tábor (Czechy)

KIEDY: 22-24 lipca 2016

WWW: www.mightysounds.pl

FB: www.fb.com/MightySoundsPL

BILETY: www.joyStore.pl/Mighty

Oceń nas ! :)
Dzięki ! BLESS
Updated: 24 kwietnia 2016 — 21:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reggae Na Cały Rok © 2015 Frontier Theme
Facebook