Reggae Na Cały Rok

Pozytywna wibracja na każdy dzień roku! NEWSY/ALBUMY/IMPREZY/AUDYCJA

Albumy

Albumy do pobrania !

 

1z
„Prosty przekaz” to w pełni solowy materiał, pochodzącego z Tarnowskich Gór Yojasa. EP’ka oparta jest na znanych i lubianych produkcjach. Nazwa EP’ki wynika z tego, że utwory w niej zawarte opisują w prosty i przejrzysty sposób postrzegania świata i stosunków międzyludzkich przez autora. Z utworów dowiecie się między innymi jak w Polsce wyglądają budowy dróg, jak dążyć do celu czy co oznaczają kroki dancehallowe.

 

 

 

 

 

 

 „„Potrzebuję Ciszy EP” – jest moimi przemyśleniami , refleksjami i uczuciami, które powstawały we mnie w ciągu ostatnich dwóch lat. Inspiracją jest wszystko co mnie spotyka, zrozumiałem że potrzebujemy ciszy by znaleźć odpowiedzi w świecie pełnym zagadek.Na albumie znalazło się 7 piosenek, całość napisana, nagrana i zmiksowana przeze mnie. Przebyłem długą drogę aby być tu gdzie jestem, a to dopiero początek. Jedna miłość! ”
Mówi Kadry o swojej EP.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sensimivitall (EP) – jest to mieszanka gatunków takich jak dub, reggae, raggadub, jungle, rub-a-dub i raggamuffin. Na płycie znalazło się 10 utworów, w tym 1 remix. Za mix/mastering odpowiada DeeJay Biernat [Flota Sound System]. Nagrania zostały zrealizowane w studiu Riddim Luffa Underground Vibez na przełomie marca i czerwca. Wydawnictwem zajęło się również RLUV.
Reggae Na Cały Rok © 2015 Frontier Theme
Facebook