Reggae Na Cały Rok

Pozytywna wibracja na każdy dzień roku! NEWSY/ALBUMY/IMPREZY/AUDYCJA

O nas

tallibReggae Na Cały Rok (RncR) to portal prowadzony dla ludzi kochających muzykę reggae.
Powstał 8 marca 2012 roku i od tego właśnie dnia staramy się wam jak najlepiej potrafimy przybliżać wam to co jest naszą pasją i miłością .
Wyłapujemy dla was nowe talenty na polskiej scenie muzycznej i pokazujemy ,że „podziemni” wykonawcy i zespoły często niosą ze sobą bardzo dużo dobrej energii .
Już niedługo po założeniu
do naszej ekipy dołączały zespoły z całej Polski !
Organizowaliśmy wspólnie wiele konkursów , patronowaliśmy ich koncertom , wspieraliśmy duchowo i podrzucaliśmy pomysły na nowe twórczości ! Po jakimś czasie wyszedł pomysł aby stworzyć coś co przybliży nas do was (naszych odbiorców) i ruszyliśmy z kanałem na YouTube i radiem internetowym . Kanał na YT wciąż istnieje natomiast radio zostało tymczasowo zawieszone z powodów prawnych . Bardzo żałujemy, że nie możemy się z wami porozumiewać na żywo gdyż radio podchwyciło na całego i limit osób zablokował nam odtwarzanie w pewnym momencie. Dziękujemy za to, że byliście wtedy z nami ! W zastępstwo radia powołaliśmy do życia grupy na facebooku (Reggae Na Cały Rok (RncR.pl) i Konkursy REGGAE/RASTA (RncR.pl) ) Chcemy dzięki nim stać się nie tylko portalem ale też miejscem gdzie możecie się z nami i resztą członków grupy podzielić jakąś nowością czy ciekawostką .
BĄDŹCIE Z NAMI !

W skrócie składamy się z :
-strony www
-profili Facebook

-kanału na YouTube

-instagrama

-audycji  Reggae Na Cały Rok w OMG Radio
Reggae Na Cały Rok © 2015 Frontier Theme
Facebook